środa, 16 grudnia 2015

Podsumownie projektu "Akademia Leśnego Odkrywcy"

We wtorek, 15 grudnia, na Wydziale Leśnym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie odbyło się spotkanie podsumowujące projekt "Akademia Leśnego Odkrywcy" realizowany przez FRIL wspólnie z Kołem Naukowym Leśników.

Studenci Wydziału Leśnego, którzy w projekcie byli wolontariuszami, otrzymali podziękowania i certyfikaty, które zostały im wręczone przez p. Zdzisławę Kot-Malinowską, Prezes FRIL  oraz p. dr inż. Magdalenę Frączek, która opiekuje się Kołem Naukowym Leśników Wydziału Leśnego UR w Krakowie.

Wszystkim Wolontariuszom - Studentom, Doktorantom i Opiekunom Koła Naukowego Leśników Wydziału Leśnego UR w Krakowie dziękujemy za dotyk lasu! Uśmiech dla Pani dr inż. Magdaleny Frączek. Dzięki Waszej wiedzy i wielkiej pasji małe pomysły zamieniają się w wielkie działania. Razem uczymy się drugiego człowieka - tego małego i tego nieco starszego, zdobywamy doświadczenia i budujemy dobre relacje pomiędzy różnymi osobami i środowiskami.
"Akademia Leśnego Odkrywcy"- innowacyjny projekt edukacji leśnej jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.